249
220131

SEMIANTIK ISFAHAN. 395,5 x 273,5 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, palmettslingor och hörnornament. Röd huvudbård med blomkartuscher, palmett- och botehranka.

Smutsig, fläckar. Ett hörn med liten lagning, långsidorna med trampveck och smärre skador, kortsidorna med obetydliga trampveck.