250
225641

SEMIANTIK ISFAHAN. 210,5 x 139 cm.

Utropspris
10 000 - 11 000 SEK
872 - 959 EUR
912 - 1 000 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Benvit botten med stor polykrom blomvas, blommande träd med fåglar, hjortar och rovdjur. Bred vinröd huvudbård med blommande träd, fåglar, hjortar, harar och ormar.

Ställvis något slitage, något smutsig, fläckar, lagning. Sidorna med trampveck och smärre skador.