262
220355

SEMIANTIK KESHAN s.k. Motachem. 212 x 134,5 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 800 - 5 690 EUR
4 340 - 6 520 USD
Klubbat pris
68 000 SEK

Dekor och färger som föregående nummer.

Ställvis något slitage, smutsig, fläckar varav några något "cherook", smärre lagningar och missfärgningar, obetydliga skador och trampveck. En kortsida saknar någon knutrad.