283
204981

SEMIANTIK SHIRVAN. 307,5 x 149 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
14 500 SEK

Mörkblåmelerad botten med polykroma fält, stiliserade blommor, djur och fåglar. Smal ljusblåmelerad huvudbård med ranka.

Ställvis något slitage, smutsig, smärre fläckar, ställvis fälld, smärre lagningar, trampveck och skador.