331
241287

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1700-tal

Pastoral idyll

Dörröverstycke. Duk 54 x 96 cm. Samtida rikt snidad förgylld och bemålad ram i rokoko.