331
241287

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1700-tal

Pastoral idyll

Dörröverstycke. Duk 54 x 96 cm. Samtida rikt snidad förgylld och bemålad ram i rokoko.