39
240058

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

Sommarlandskap från Tyresö

Signerad Eugen. A tergo daterad Tyresö 1907-1908. Duk 34 x 62 cm.