446
241456

John Vivian, tillskrivna

(England, 1800-tal)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
John Vivian, tillskrivna
(England, 1800-tal)

Venetianska vedutor

Ett par. Pannå 35,5 x 53,5 respektive 36,5 x 54,5 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner, auktion 518, 5-7 dec 200, kat nr 475.