493
239221

BYRÅ MED UPPSATS. Fredrik I:s tid. Senbarock.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Fanerad med alrot och plommon. Beslag av förgylld mässing. Uppsats med sju lådor. Nedtill tre lådor. Längd 114, bredd 63, höjd 93 cm. Nycklar medföljer.

Senare ben, fanerskador, delvis tröga lådor.