506
241142

BYRÅ. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Length 84, width 49, height 85 cm.

Skiva med nagg.