628
239595

LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike, 1800-talets början.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 740 - 1 940 EUR
2 000 - 2 220 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Skaft med spiralvriden bladdekor. Höjd 25,5 cm.

Ställvis slitage.