67
224519

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
56 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Sensommarmotiv från Djurgården.

Signerad P. Ekström och daterad -75. Duk 91 x 135 cm.