688
225379

URNA. Älvdalen, 1800-talets första hälft. Karl Johan.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Orrloksporfyr. Mediciform. Höjd 38, diam 35 cm.

Obetydligt med nagg.