731
226052

KALLSKÅLSKÅL med LOCK, fajans. Rörstrand 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
370 - 556 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Märkt Stockholm G.B. Dekor i starkeldsblått av blommor. Diameter 25 cm.

Sprickor, nagg, krackelyr.