845
215451

CIGARETTETUI, av icke identifierad mästare, Moskva 1896-1908. Vikt 233 g.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Klubbat pris

Invändigt förgyllt. Locket med pålagd dekor i guld av kosack. Längd 10,5.

Slitage.