845
215451

CIGARETTETUI, av icke identifierad mästare, Moskva 1896-1908. Vikt 233 g.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris

Invändigt förgyllt. Locket med pålagd dekor i guld av kosack. Längd 10,5.

Slitage.