847
217335

MOCKASKEDAR, 11 stycken, trol Aleksej Silajev, Moskva, Ryssland. 1880-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris

Förgyllda. Graverat blad och vridet skaft.

Obetydligt slitage.