100
251460
Ragnar Sandberg

"Non-intervention"

Signerad RS och daterad -37. Duk 93 x 119 cm. Med dedikation "Till Rune 1938".

Utropspris:

1 800 000 - 2 000 000 SEK

188 482 - 209 424 EUR

Klubbat pris:
1 800 000 SEK
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare