355
251139

JOSEF FRANK, soffbord, Firma Svenskt Tenn.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Rektangulär stenskiva på svarvat underrede av mahogny. Längd 155, bredd 55, höjd 50,5 cm.

Repor, skiva med kantnagg.