Madeleine Pyk – en samling F769
408
253424

CG RÅSTRÖM, gratängfat, 2 st och karotter, 2 st, Stockholm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
8 200 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Nysilver, ovala respektive runda med snäckhandtag. Stämplad PRIMA NS ALP. Längd 44 cm respektive 28 cm inklusive handtag.

Obetydliga repor.