472
262206

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, askar, 6 st. Stockholm 1934.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Tenn, lockknopp av svärtat trä, runda och ovala. Märkt GAB TENN SVENSK VARA H8. Höjd 2,5 cm, längd 7-22 cm.

Bucklor, slitage.