249
264225

Liu Bolin

(Kina, Född 1973)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Liu Bolin
(Kina, Född 1973)

"Hiding in the City, 87"

Signerad Liu Bolin och numrerad 3/6 och daterad 2009. C-print monterad på aluminium, bildyta 95 x 120 cm.

Tilläggslista

Certifikat medföljer objektet.

Proveniens

F2 Gallery, Peking.