391
268784

Camilla Akraka

(Sverige, Född 1968)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Camilla Akraka
(Sverige, Född 1968)

"Fru Dell I"

Signerad Camilla M. Akraka och daterad 2004 a tergo. Duk 145 x 103 cm.

Proveniens

Knäpper+Baumgarten, Stockholm

Knäpper+Baumgarten, Stockholm, 14 februari – 2 mars, 2004.