88
261916

SAARA HOPEA, fat, Finland, 1960-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
5 200 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Emalj, geometrisk dekor i orange, rosa och vitt. Signerad SAARA. Diameter 16,7 cm.