Madeleine Pyk – en samling F769
109
269125

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

Brefvens bruk

Signerad Alfr. Thörne och daterad Brefven 1891. Duk 38 x 61 cm.

Formgivare