1151
257656

SEMIANTIK ERSARI CHUVAL. 95,5 x 173 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Rödbrun botten med tre rader polykroma göls och underornament. Rutmönstrad huvudbård med växtornament.

Ställvis obetydligt slitage, smärre fläckar. Baksidan senare, en kortsida med liten lagning.