1177
270439

SEMIANTIK KESHAN, s.k. Dabir. 404 x 311 cm.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Röd botten med polykroma blommande träd och fåglar. Bred mörkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka samt fåglar. Korkull.

Smärre fläckar, obetydliga lagningar, obetydligt hål. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med smärre trampveck.