1178
274388

SEMIANTIK KESHAN s.k. Dabir. 208,5 x 128 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Benvit botten med polykroma blommande träd, påfåglar och andra fåglar. Bred röd huvudbård med träd, hjortar och fåglar. Korkull.

Ställvis något slitage, smutsig, fläckar, liten fällning. Långsidorna med trampveck och smärre skador.