1179
274587

SEMIANTIK KESHAN. 428 x 314,5 cm.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris

Vinröd botten med polykrom medaljong, hörnornament, stora palmett- och blomslingor. Mörkblå huvudbård med palmett-, arabesk- och blomrankor.

Ställvis något slitage, något smutsig, smärre fläckar, malskador och lagningar, litet hål. Långsidorna med smärre trampveck.