1213
275387

ANTIK ZEICHUR GALLERI. 297,5 x 100 cm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris

Mellanblå botten med stora polykroma s.k. fläktmönster, blommor och S. Huvudbården med löpandehund-dekor.

Jämnt slitage, något smutsig, smärre fläckar och lagningar, litet hål, iknutna partier