361
254268

Jacob Axel Gillberg

(Sverige, 1769-1845)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Jacob Axel Gillberg
(Sverige, 1769-1845)

"Carl Stellan Mörner af Morlanda" (1761-1834)

Miniatyr. Signerad Gillberg f och daterad 1806. Gouache på ben, oval 6 x 5 cm. Samtida inramning.