415
247801

BORD, tillskrivet Daniel Sehfbom (mästare i Stockholm 1800-1837). Karl Johan.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat med mahogny. Inläggningar av mässing. Beslag av förgylld mässing. Låda i sargen. Längd 68, bredd 46, höjd 76 cm. Nyckel medföljer.

Slitage.