44
262096

Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Anton Genberg
(Sverige, 1862-1939)

Motiv från Fiskebäckskil

Signerad A. Genberg och daterad Fiskebäckskil 1926. Duk 73 x 100 cm.

Formgivare