Madeleine Pyk – en samling F769
477
247678

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets mitt. Rokoko.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Dekor av drakar, blommor och rocailler. Höjd 180, bredd 90 cm.

Skador, senare glas och bakstycke, lösa dekordelar medföljer.