505
273429

AMPEL, för ett ljus. Nordeuropa, 1800-talets början.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Turkosfärgad glasskål. Dekor av förgylld brons. Höjd 61 cm.