55
248781

August Hagborg

(Sverige, 1852-1921)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
August Hagborg
(Sverige, 1852-1921)

AUGUST HAGBORG. Olja på duk. Signerad Hagborg.

Fransk fiskarflicka. 100,5 x 81,5 cm.

Ytsmuts.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

403. Gladys Nilsson, "Modern Harem".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK