573
264110

KNIVAR MED AGATSKAFT, sex stycken. Barock, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

Skaft av fasetterad agat. Skaftets längd 10,5, total längd 22 cm.

Slitage. Senare blad.