577
255977

BORDSUPPSATS. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons och glas. På tassfötter. Skål uppburen av antikiserande kvinnofigurer. Skål med slipad dekor av vinranka. Höjd 49 cm.

Nagg.