576
264978

BORDSPLATEAU. Empirestil, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Tredelad. Delvis genombruten dekor med palmetter, lagerkransar och lejontassar. Total längd 150 (49x2 + 51), bredd 56, höjd 9,5 cm. Packlåda medföljer.

Delvis senare glas.