272927

575. BORDSPLATEAU, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Förgylld brons. Oval form på tassfötter. Genombruten dekor. Längd 85, bredd 55, höjd 9 cm.

Senare glas.

Följerätt
Nej
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK/6 316 - 7 368 EUR
Klubbat pris
50 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto