272927

575. BORDSPLATEAU, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Förgylld brons. Oval form på tassfötter. Genombruten dekor. Längd 85, bredd 55, höjd 9 cm.

Senare glas.

Följerätt
Nej
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK / 6 316 - 7 368 EUR
Klubbat pris
50 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto