575
272927
BORDSPLATEAU, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Förgylld brons. Oval form på tassfötter. Genombruten dekor. Längd 85, bredd 55, höjd 9 cm.

Senare glas.

Utropspris:

60 000 - 70 000 SEK

6 316 - 7 368 EUR

Klubbat pris:
50 000 SEK
Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29