593
257602

SKULPTUR, brons. Italien, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Antikiserande yngling monterad på marmorsockel. Höjd 25 cm.

Slitage.

Proveniens

The Karl-Erik Schlyter Collection.