652
254547

SKÅL, majolika. Italien, 1600-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
287 - 478 EUR
325 - 542 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av morian, stiliserade växter samt med inskription. Diameter 17,5 cm.

Sprickor, nagg.