658
240673

FAT, fajans. Rörstrand daterad 19/1 (17)71.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av blommor i muffelfärger. Längd 41 cm.

Sprickor, nagg.

Tilläggslista

Nagg.