802
249649

SKED, icke identifierad mästarstäpel, Moskva 1800-talets slut.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Förgylld med dekor av cloisonnéemalj i vitt, blått, turkost, grönt, lila, ljusblått och rött. Längd 19 cm.

Obetydliga dekorskador.