890
270306

BROSCH, Van Cleef & Arpels, 'Cosmos', briljantslipade diamanter, tot. 3.73 ct, Genève 1985.

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 800 - 4 270 EUR
4 340 - 4 890 USD
Klubbat pris
58 000 SEK

18k guld. Signerad och numrerad 132743. Mittsten ca 0.40 ct. övriga 3.33 ct. Kvalitet ca E-F/VVS. Diam. 3 cm. Originaletui.