99
268558

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Hästar på Alvaret, Öland

Signerad N. Kreuger och daterad 13 juli 1913. Akvarell och blyerts 14 x 22,5 cm.