252
301408

Eduard (Edik) Steinberg

(Ryssland, 1937-2012)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Eduard (Edik) Steinberg
(Ryssland, 1937-2012)

Komposition

Otydligt signerad och daterad 1980. Duk 60 x 70,5 cm.