388
297544

ANNA PETRUS, vas, "Janushuvud", Firma Svenskt Tenn, 1993.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Tenn. Signerad A Petrus samt stämplad med änglamärket SVENSKT TENN T 10. Höjd 11 cm.