468
274653

JOSEF FRANK, vitrinskåp, Firma Svenskt Tenn, modell 649.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
12 800 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Rak form på kulfötter, inredning med fyra justerbara glashyllor, i botten spegel. Väggar i glas samt dörr. Höjd 101,5 cm, bredd 51, djup 26 cm. Senare benställning i furu medföljer.

Slitage och repor, senare elmontering.