807
305809

WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, 1950.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
727 - 909 EUR
761 - 951 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Flintgods, grönglaserad, silverdekor av drake. Stämplad HANDDREJAD GUSTAVSBERG KÅGE samt signerad AGRENTA 978 III T. Höjd 26 cm.

Blekt insida.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?