Utan titel, ur: "Limelight Bastard"
Färglitografi, 2005, signerad med blyerts 56/150, utgiven av Edition Copenhagen. 23,7 x 23,7 cm.
Ej examinerad ur ram.
EC 171.
Bok medföljer: "Michael Kvium, det trykografiske vaerk 1979-2005", Edition Copenhagen, 2005.